Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 256
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        

Routebeschrijving


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

CRR4726
Crock-Pot
Rijstkokers
€ 39,- Voeg toe aan winkelkar

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht april 2015

Test: de Dyson V6 steelstofzuiger met atypische borstel

Dit jaar trekt Dyson in zijn communicatie volop de kaart van de snoerloze stofzuiger. Het nieuwe model, de V6, is Dyson’s meest krachtige snoerloze stofzuiger tot op heden. 

lees meer

nieuwsbericht april 2015

Voor 399 euro heb je al een Acer-laptop

Acer heeft in New York zijn laptopgamma uitgebreid met de Aspire R11. Die komt met een omklapbaar 11,6 inch scherm en komt naar onze markt voor slechts 399 euro. 

lees meer

nieuwsbericht april 2015

Sony lanceert Xperia Z4... maar (nog) niet in Europa

Sony heeft zijn nieuwe topsmartphone voorgesteld, maar die lijkt voorlopig enkel voor de Japanse consument bestemd te zijn. Het toestel krijgt een 5,2 inch Full HD-scherm, Android Lollipop en is waterdicht. 

lees meer

nieuwsbericht april 2015

Test: De’Longhi DD30P luchtontvochtiger

Ook een luchtontvochtiger kan helpen om allergieën te bestrijden. Bovendien kan het er ook voor zorgen dat een einde gemaakt wordt aan schimmels en zal de algemene luchtkwaliteit er op vooruitgaan. Wij gingen aan de slag met de DD30P van De’Longhi. 

lees meer

nieuwsbericht april 2015

Gemakkelijker muziek streamen met LG Music Flow en Google Cast

De Music Flow-producten van LG, die multiroom- en netwerkondersteuning bieden, gaan nu ook compatibel zijn met Google Cast. Hierdoor kan je ook gemakkelijk online muziekdiensten als Google Play Music en Pandora op de toestellen afspelen. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.