Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Verfalle Bauwens TD

Kortrijksestraat 256
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        

Routebeschrijving


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Nicolas Tuyttens
Sales Consumer Electronics
nicolas@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht juli 2015

AeroBull HD: luid feestbeest

Jarre staat gekend om zijn opvallende designspeakers en de AeroBull past perfect in dat plaatje. 'Man’s best friend' wordt nu meteen ook de beste vriend van elk feestje. 

lees meer

nieuwsbericht juli 2015

Test: Logitech Harmony Smart Control

De Harmony Smart Control is een universele afstandsbediening waarmee je met al je home entertainment-apparatuur kan communiceren. Zelfs als ze zich in een gesloten kast bevinden. Wij namen de proef op de som. 

lees meer

nieuwsbericht juni 2015

Test 4: Braun Silk épil

Heel wat scheerapparaten beloven pijnloos scheren in een mum van tijd. Ook deze van Braun zou de benen gladder dan ooit moeten maken. Maar is dat ook zo? Wij zochten het uit! 

lees meer

nieuwsbericht juni 2015

Bose moderniseert SoundLink Mini

Met de SoundLink Mini II kan je ook als telefoonspeaker gebruiken, heeft een betere accu en biedt een multi-connectmodus. 

lees meer

nieuwsbericht juni 2015

Test: Samsung HW-J8500 soundbar

Met de soundbar J8500 heeft Samsung een passende compagnon voor zijn Curved toptelevisies uitgebracht. Dus geen rechte soundbar maar eentje met een gebogen vorm die mooi aansluit bij dat vlaggenschip. Door zijn formaat past hij wel pas bij tv’s vanaf 65-inch. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.