Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Sam Soete
Purchasing Consumer Electronics
sam@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Robby Cattellion
Technical Services Desk
robby@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

RO5396EA
Rowenta
Stofzuiger
€ 119,99 Voeg toe aan winkelkar

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht november 2014

Acer breidt Aspire-serie uit met Switch 12

De multi-inzetbare notebook komt met Full HD-scherm en een energiezuinige Intel Core M-processor. 

lees meer

nieuwsbericht november 2014

Creëer de sappigste gerechten in de Duo sous-vide & Slowcooker!

Bereid voortaan de sappigste gerechten met de Duo sous-vide & Slowcooker van Espressions. De naam zegt het al. Dit toestel beschikt over twee functies in 1 apparaat. Zo kan je enerzijds in de slow cooker en anderzijds in de sous-vide een gerecht bereiden. 

lees meer

nieuwsbericht november 2014

Test: Sony S90 4K Ultra HD-tv

Dit jaar stelde Sony zijn allereerste gebogen Ultra HD-televisie voor. Wij gingen aan de slag met het 65 inch model. 

lees meer

nieuwsbericht november 2014

Samsung food showcase

Zeg nooit zomaar koelkast tegen een koelkast. Ook de koelkasten blijven evolueren op vlak van technologie. De food showcase van Samsung is daar het perfecte voorbeeld van. 

lees meer

nieuwsbericht november 2014

Multifunctioneel koffiegenot met Krups

Wil je een cappuccino of een espresso? Een warme of koude chocomelk? Dit toestel voldoet aan al je wensen!De Oblo van Krups is een multifunctioneel apparaat. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.