Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Vacatures Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Sam Soete
Purchasing Consumer Electronics
sam@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
AurÚlie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Co÷rdinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Robby Cattellion
Technical Services Desk
robby@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Benjamin Gryp
Delivery
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht augustus 2014

Supersnel Blu-ray films bekijken met Sony

De BDPS1200B van Sony koppelt Full HD-beelden aan een snelle opstarttijd en Smart TV-functies. 

lees meer

nieuwsbericht augustus 2014

LG 32LN5404: ideale televisie voor op kot

Deze 32 inch televisie brengt alle standaardfuncties zonder alle extraatjes, en dit aan een mooie prijs. Het toestel is daardoor ideaal voor gebruik op kot of op de studeer- of slaapkamer. 

lees meer

nieuwsbericht augustus 2014

Productiviteit ten top met MacBook Pro

De MacBook Pro-reeks van Apple werd de voorbije jaren echt volwassen dankzij een scherper scherm en heel wat rekenkracht onder de motorkap. De notebooks worden zowat aanzien als het summum van draagbare productiviteit. 

lees meer

nieuwsbericht augustus 2014

Betere muziek uit je computer met Bose

Kijk je regelmatig naar films op je laptop of luister je graag naar muziek via je computer? Dan kan je met de compacte Companion 2-luidsprekers van Bose je geluid een boost geven. 

lees meer

nieuwsbericht augustus 2014

High-end functies in een klein scherm bij Samsung

Wie op kot gaat of nog op zoek is naar een televisie voor op de slaapkamer, zit goed bij de UE22H5600 van Samsung. Het toestel brengt enkele moderne functies, zoals Smart TV en bediening via handgebaren, naar een kleine televisie. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.