Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Sam Soete
Purchasing Consumer Electronics
sam@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

RO5353EA
Rowenta
Stofzuiger
€ 99,99 Voeg toe aan winkelkar

RO5253EA
Rowenta
Stofzuiger
€ 89,99 Voeg toe aan winkelkar

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht december 2014

LG teaset televisies voor 2015

Enkele nieuwe Ultra HD-tv’s zullen uitgerust zijn met de quantum dot-technologie. Hierdoor krijg je een breder kleurenbereik en een verbeterde kleurverzadiging. 

lees meer

nieuwsbericht december 2014

Super veelzijdige oven Whirlpool gaat voor extreem gebruiksgemak

Whirlpool lanceert een nieuwe multifunctionele microgolfoven op de markt. De Jet Chef Premium verklapt het al een beetje in zijn naam. Dankzij deze magnetron kan je zowat alle maaltijden klaarmaken in een sneltempo én gezond! 

lees meer

nieuwsbericht december 2014

Test : Easy Soup van Moulinex

Met twee drukken op een knop heerlijke warme soep maken die bovendien perfect gemixt is: dat is wat deze Easy Soup van Moulinex ons belooft. Wij hebben dat grondig getest. Lees er hier alles over! 

lees meer

nieuwsbericht december 2014

Nieuwe manier van strijken met Laurastar

Met Laurastar Lift+ haal je een trendy stoomgenerator in huis met gestroomlijnde look en merkwaardige prestaties. Licht en compact? Je draagt je strijktoestel óveral mee naartoe. En wat een leuk kleurtje dat Citrus Chic! Maak van strijken een vrolijke boel! 

lees meer

nieuwsbericht december 2014

Glamoureus volume met Calor

Het is weer bijna zo ver. De feestdagen zijn in aantocht. De ideale periode om je haar eens anders te doen of mooi op te steken. Deze volum’24 van Calor geeft je in geen tijd een super glamoureus kapsel. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.