Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Vacatures Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Sam Soete
Purchasing Consumer Electronics
sam@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Robby Cattellion
Technical Services Desk
robby@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht oktober 2014

Acer blijft flexibel met de Aspire R13

De R13 valt vooral op door z’n dubbel scharnier, waardoor je het toestel in verschillende posities kan gaan gebruiken. 

lees meer

nieuwsbericht oktober 2014

Apple stelt iPad Air 2 en iPad Mini 3 voor

De nieuwe iPad Air is dunner dan ooit en komt met een antireflectiescherm en verbeterde camera. 

lees meer

nieuwsbericht oktober 2014

CineMate 520 van Bose: eenvoudig te bedienen topsurround

Het home cinemasysteem biedt een 5.1-surroundgeluid, verpakt in vijf gestroomlijnde luidsprekers en een draadloze basmodule. Bose pakt ook uit met een universele afstandsbediening, waarmee je ook je televisie, Blu-ray speler en decoder kan bedienen. 

lees meer

nieuwsbericht oktober 2014

De PEN E-PL7 van Olympus: systeemcamera voor selfies

Met zijn nieuwe PEN E-PL7 wil Olympus niet enkel een designstatement maken, maar ook een speelser karakter naar de systeemcamera brengen. 

lees meer

nieuwsbericht oktober 2014

Delonghi breidt gamma elektrische ovens uit

Delonghi breidt zijn gamma van vrijstaande elektrische ovens verder uit. Deze keer met 2 praktische ovens in een mini en maxi versie. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.