Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Sam Soete
Purchasing Consumer Electronics
sam@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurťlie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety CoŲrdinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht januari 2015

Samsung trekt in 2015 volop de kaart van eigen OS Tizen

Al gehoord van Tizen? Waarschijnlijk niet, maar dat zou dit jaar wel eens grondig kunnen veranderen. Tizen is een besturingssysteem dat in 2015 de standaard wordt op alle nieuwe smart tvís van Samsung. 

lees meer

nieuwsbericht januari 2015

Wordt dit de Samsung Galaxy S6?

Een 5,1 inch quad-HD Super AMOLED-scherm, 20 megapixelcamera, draadloos opladen en Samsungs eigen Pay-systeem: het moeten enkele van de nieuwe specificaties zijn van de Koreaanse topsmartphone voor dit jaar. 

lees meer

nieuwsbericht januari 2015

Panasonic lanceert Lumix GF7

De compacte camera met verwisselbare lens richt zich op de casual fotograaf en komt met een handsfree selfiefunctie. De 16 megapixelsensor en Full HD-videomodus moeten voor kwalitatieve opnames zorgen. 

lees meer

nieuwsbericht januari 2015

Samsung gaat samenwerken met BlackBerry

Samsung wil bepaalde technologieŽn van het noodlijdende BlackBerry in zijn eigen toestellen gaan toepassen. De Koreanen zouden vooral hun beveiliging willen aanscherpen. 

lees meer

nieuwsbericht januari 2015

Test: Philips Fidelio B5 soundbar

De B5 is meer dan gewoon maar een soundbar en wil met de afneembare zijspeakers ook een surroundgeluid bieden. Ons oordeel van het toestel lees je in deze review. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.