Merken

Nieuwsbrief Promotie-folder Promotie-acties Cadeaubon Waardebonnen Bedrijfsfilm Prijsgarantie Net TV Slideshow

volg ons op
facebook!

Fotogalerij

Contact
Verfaillie Bauwens Waardamme

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.84.86
Fax : 050/27.85.41


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z 10u 12u    

Routebeschrijving
Verfaillie Bauwens Knokke

Lippenslaan 225
8300 Knokke

Tel. : 050/60.58.70
Fax : 050/62.95.37


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 10u     18u
D      
W 10u     18u
D 10u     18u
V 10u     18u
Z 10u     18u
Z        

Routebeschrijving
Technische dienst

Kortrijksestraat 356
8020 Waardamme

Tel. : 050/28.04.06
Fax : 050/28.04.07


BTW nr. : BE0424.856.634
Bankrekening nr. : 738 1022584 32
OPENINGSUREN
M 9u 12u 13u30 18u30
D      
W 9u 12u 13u30 18u30
D 9u 12u 13u30 18u30
V 9u 12u 13u30 18u30
Z 10u 12u 13u30 18u
Z        


Medewerkers
Ilse Verfaillie
General Management
ilse@verfaillie.be
Dominique Vander Stichele
General Management
dominique@verfaillie.be
Nera Bauwens
Sales Domestic Appliances
nera@verfaillie.be
Ilse Sabbe
Accounting
ilse.sabbe@verfaillie.be
Katja Debruyne
Administration
katja@verfaillie.be
Steve Schiettecatte
Sales Consumer Electronics
steve@verfaillie.be
Nick  Nuyts
Sales Consumer Electronics + Telecom Specialist
nick@verfaillie.be
Dieter Gheeraert
Sales Consumer Electronics + On-Site Projectmanagement
dieter.gheeraert@verfaillie.be
Rob  Peuteman
Sales Consumer Electronics
rob@verfaillie.be
Sacha Bruynooghe
Sales Consumer Electronics + IT Specialist
sacha@verfaillie.be
Kurt Vlietinck
Sales CE + DA Knokke
kurt.vlietinck@verfaillie.be
Yannick Verrees
Sales CE + DA Knokke
yannick@verfaillie.be
Dirk Lems
Sales Domestic Appliances
dirk@verfaillie.be
Martine Velghe
Sales Domestic Appliances
martine@verfaillie.be
Aurélie Van Caille
Sales DA + Administration
aurelie@verfaillie.be
Kurt Tamsin
Management Technical Services + Safety Coördinator
kurt@verfaillie.be
Nico Deketelaere
Technical Services Logistics
nico@verfaillie.be
Dries  Callebert
Technical Services Desk
dries@verfaillie.be
Francis Van Liefferingen
Technical Services Desk
francis@verfaillie.be
Jurgen Lammertijn
Delivery & Onroad Technician
jurgen@verfaillie.be
Serge Caerels
Technician
serge@verfaillie.be
Dieter Landuyt
Technician
dieter@verfaillie.be
Stijn Denolf
Technician Large Domestic Appliances
Neal Eetezone
Technician Large Domestic Appliances
Clode  Herman
Delivery
clode@verfaillie.be
Kris Brughmans
Delivery
kris@verfaillie.be
Rino Minne
Delivery
rino@verfaillie.be
Tom Brughmans
Delivery
Glenn Strobbe
Management Stock
glenn@verfaillie.be
Roger Goutry
Warehouse
Johan Vancauwenberghe
Warehouse
Corinne Secelle
Maintenance & Catering
WinkelkarWinkelkar
Er zitten geen producten in de winkelkar


Nieuwigheden

CR5025
Crock-Pot
Slowcookers
€ 49,- Voeg toe aan winkelkar

Meer nieuwigheden

Nieuwsberichten

nieuwsbericht maart 2015

Sony bedient middensegment met waterdichte Xperia M4 Aqua

De smartphone krijgt een knappe 13 megapixelcamera, moet op één laadbeurt twee dagen meegaan en is volledig waterbestendig. De M4 Aqua ligt vanaf mei in de winkels. 

lees meer

nieuwsbericht maart 2015

Samsung stelt Galaxy S6 en S6 Edge voor

Beide smartphones pakken uit met een compleet herzien design, waarbij Samsung plastic ruilde voor metaal en glas. De S6 Edge krijgt bovendien een unieke gebogen schermrand. 

lees meer

nieuwsbericht maart 2015

Ook Panasonic gaat voor curved Ultra HD in 2015

Het nieuwe televisiegamma van Panasonic bestaat uit verschillende 4K Ultra HD-televisies, waarvan ook drie reeksen met gebogen scherm. 

lees meer

nieuwsbericht februari 2015

Test: Samsung Galaxy A5

Na het succes van de Galaxy S-reeks wil Samsung zichzelf een klein beetje heruitvinden en zich meer dan ooit richten op het middensegment. Wij gingen alvast aan de slag met de Galaxy A5. 

lees meer

nieuwsbericht februari 2015

Panasonic gaat stapje verder met 4K Pro

De Ultra HD-resolutie is meer dan enkel maar pixeltjes tellen, zo beseffen ze ook bij Panasonic. De 4K Pro-techniek moet een beeld met ultrahoge resolutie verbeteren en Ultra HD zo naar een nieuw niveau brengen. 

lees meer

Gebruik van deze site betekent dat je onze algemene voorwaarden accepteert.